آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی شهرهای قرمز ترکیبی یا مجازی خواهد

تهران- ایرنا- معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، با اشاره به افزایش شیوع کرونا در کشور و لزوم توجه به سلامت دانشجویان گفت: برنامه آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی در شهرهای قرمز با نظر ستاد کرونا و رییس دانشگاه ترکیبی یا مجازی خواهد بود.


به گزارش روز جمعه گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت بهداشت، دکتر ابوالفضل باقری‌فرد ضمن تاکید بر به تعویق افتادن آزمون‌های دانشگاه های علوم پزشکی تا بهبود شرایط کرونایی کشور افزود: این آزمون‌ها تا حد ممکن مجازی برگزار نشوند زیرا علوم پزشکی با جان مردم عزیز ارتباط مستقیم دارد و به همین دلیل عملکرد دانشجویان در طول ترم تحصیلی باید به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد.


وی با اشاره به افزایش شیوع کرونا در کشور و لزوم توجه به سلامت دانشجویان، گفت: برنامه آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی در شهرهای قرمز با نظر ستاد کرونا و رییس دانشگاه ترکیبی یا مجازی خواهد بود.


معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه، با اشاره به نقش ارزشمند دستیاران و کارورزان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در دوران اوج کرونا، بیان کرد: کارورزان و دستیاران همانند اساتید حضورشان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی پررنگ‌تر خواهد بود.


نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *