آیت الله خامنه ای نسخه کامل و برجسته ای از امام راحل هستند

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: مقام معظم رهبری نسخه کامل و برجسته امام راحل است که توانسته‌اند با همه بحران‌ها و و کارشکنی‌های داخل و خارج، کشتی کشور را از طوفان‌های مختلف نجات دهند.


حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به خصوصیات فردی آیت‌الله خامنه‌ای برای انتخاب به عنوان رهبری انقلاب پس از ارتحال امام، اظهار کرد: مقام معظم رهبری ویژگی‌های فراوانی دارند، من سالیان دراز در خدمت‌شان بودم از دوران ریاست جمهوری تا الان. ویژگی‌های ایشان متعدد و دارای ابعاد مختلف است. یکی از این ویژگی‌ها مقام زهد ایشان است که اصلاً به دنیا فکر نکرده‌اند و نمی‌کنند.


وی یادآور شد: یک عبارتی را از قول آقای محمدرضا باهنر شنیدم که می‌گفت به برادرم گفتم فردی که بیشترین زهد را میان شخصیت‌های انقلاب دارد کیست و شهید باهنر گفتند جز آقای خامنه‌ای کسی نیست.


وی با تاکید بر این‌که« آیت‌الله خامنه‌ای زندگی ساده‌ای دارند»، گفت: زمان ریاست جمهوری که آقای میرحسین موسوی نخست وزیر بود، آیت‌الله خامنه‌ای مثل همه مردم از کوپن استفاده می‌کردند در حالی که می‌توانستند دسترسی راحتی به امکانات داشته باشند.


عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: آیت‌الله خامنه‌ای مقام اندیشه و تفکر بالایی هم دارند. یکی از دوستان تعریف می‌کرد که من هربار خدمت رهبری رفتم و سوالی از ایشان کردم بی‌جواب نماندم. ایشان آماده پاسخگویی هستند و ذهن روشنی دارند.


وی یادآور شد: آیت‌الله خامنه‌ای نسبت به اندیشه‌های امام و پیگیری منویات ایشان بسیار مقید بودند و هستند و در مدیریت امور و جمع‌بندی نتایج هم توانایی خاصی دارند. ایشان یک سخنور فوق‌العاده بوده‌اند و هستند و سخنرانی‌های ایشان در هر دوره‌ای بسیار ارزشمند، راهگشا و هدایتگر جامعه بوده است.


وی گفت: حاج احمد آقا نقل می‌کردند آیت‌الله خامنه‌ای در مسافرت‌هایی که به نمایندگی از جمهوری اسلامی به کشورهای مختلف داشتند همیشه با تحسین امام راحل همراه می‌شد و ایشان گفته بودند آیت‌الله خامنه‌ای شایستگی مقام رهبری را دارند.


ابراهیمی ادامه داد: خصوصیات برجسته ایشان در این زمینه کارگشا بوده است و در همه این سالهای رهبری واقعا به شکل دقیق و منسجمی رهبری و در بحران‌ها کاملاً نقش هدایتگر خودشان را مانند امام راحل ایفا کردند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا
لینک مطالب دیگربهترین مشاورین کسب و کار چه ویژگیهایی دارند

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *