ارتش صهیونیستی تا آزادی اسرا به عملیات در بیمارستان الشفا ادامه

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به پیچیدگی جنگ در نوار غزه تاکید کرد که این ارتش تا زمان پیدا کردن اسرا به عملیات خود در بیمارستان الشفا ادامه می‌دهد.


به گزارش ایسنا و به نقل از الجزیره، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت: به عملیات خود در غزه ادامه خواهیم داد و برای بازگرداندن اسرای نزد حماس هرکار ممکنی را انجام خواهیم داد. ما عملیات خود در بیمارستان شفا را عمیق‌تر خواهیم کرد تا به اسرا دست یابیم.


وی تاکید کرد: جنگ در غزه در یک منطقه مسکونی در جریان بوده که نیازمند زمان است و ما به عملیات خود ادامه می‌دهیم.


سخنگوی ارتش صهیونیستی در ادامه افزود: در جریان یورش به بیمارستان الشفا جسد یک اسیر اسرائیلی را پیدا کردیم. ما به ۳۷۲ خانواده اسرائیلی(صهیونیست) اعلام کردیم که فرزندان نظامی آن‌ها در غزه کشته شدند. جنگ در غزه پیچیده و نیازمند زمان است اما ما به عملیات خود ادامه می‌دهیم.


وی گفت: ما مصمم هستیم که در جنوب نوار غزه و هر نقطه‌ای که نیروهای حماس حضور دارند، پیشروی کنیم. تا رسیدن به تونل‌ها و جمع‌آوری اطلاعات درخصوص اسرا به عملیات خود در بیمارستان شفا ادامه می‌دهیم.


سخنگوی ارتش صهیونیستی در بخش دیگری اعلام کرد که کابینه این رژیم روز گذشته با ورود سوخت به غزه به خاطر سازمان‌های بین‌المللی موافقت کرده است.


بر اساس این گزارش، منابع خبری صبح امروز اعلام کردند که رژیم صهیونیستی جسد یک اسیر زن نظامی صهیونیست را در اطراف بیمارستان شفا پیدا کرده است.


مقاومت فلسطین اعلام کرد که این اسیر زن در جریان بمباران غزه توسط رژیم صهیونیستی کشته شده است.


رژیم صهیونیستی به بهانه وجود اسرای صهیونیست در بیمارستان الشفا از چند روز پیش به این بیمارستان حمله کرده و آن را محاصره کرده است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم بورس خرید نهال کجاست؟ نکات خرید نهال چیست؟
بیشتر بخوانیم راهنمای خرید نهال

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *