ارسال ۱۵۰ اثر به جشنواره طوفان الاقصی لرستان

ایسنا/لرستان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد از ارسال ۱۵۰ اثر از هنرمندان استان لرستان در چهار رشته شعر، موسیقی و خوشنویسی به دبیرخانه جشنواره فرهنگی «طوفان الاقصی» خبر داد.


حمید آقایی در آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی «طوفان الاقصی»، که با حضور جمعی از هنرمندان لرستان، مسئولان استانی و شهرستانی در تالار دکتر عبدالحسین زرین‌کوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد برگزار شد، این جشنواره را فرصتی برای بزرگداشت و حمایت از مردم غزه و جبهه مقاومت دانست و ضمن ارائه گزارش از روند برگزاری جشنواره گفت: با فراخوان جشنواره طوفان‌ الاقصی ۱۵۰ اثر از هنرمندان لرستان در چهار رشته شعر، موسیقی و خوشنویسی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.


وی با بیان اینکه پس از بررسی آثار توسط هئیت داوران، آثار برگزیده انتخاب و معرفی شدند که در این آیین اختتامیه از آن‌ها تجلیل می‌شود، ادامه داد: با توجه به پویش‌های مختلف سطح کشور و همچنین اولین جشنواره که در سطح استان با این عنوان برگزار شده است، مشخص شد که استان لرستان ظرفیت برگزاری این جشنواره را به‌ صورت منطقه‌ای و حتی ملی هم دارد.


در ادامه محمد پاپی‌نژاد، رئیس شورای شهر بروجرد نیز در این آیین با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره و همچنین حمایت از مردم مظلوم غزه گفت: هنرمند کسی است که از هنر خود در جهت تحقق ارزش‌های اسلامی استفاده کند و مسلماً این افراد انسان‌های بزرگی هستند که هنرهای بزرگی را خلق می‌کنند. همچنان در جهت حمایت از مردم مظلوم غزه کوتاهی نمی‌کنیم و برگزاری این جشنواره بیانگر حمایت هنرمندان از مردم غزه است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *