افتتاح و بهره برداری پروژه های برق بندر انزلی با ۱۴ میلیارد تومان

ایسنا/گیلان مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بندر انزلی از افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های برق بندر انزلی با ۱۴میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت خبر داد و گفت: کابل خود نگهدار در همه روستاهای شهرستان انجام شده است.


حامد حسن‌زاده، امروز دوشنبه، ششم اردیبهشت، در حاشیه افتتاح پروژه‌های برق هفته دولت بندر انزلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجموع پروژه‌های هفته دولت این شهرستان با بودجه‌ای بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان انجام شد که با توجه به پراکندگی در سطح شهرستان یک پروژه به عنوان نمونه امروز افتتاح شد.


وی افزود: این پروژه احداث ۲۵۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی خود نگهدار و نصب ترانس ۲۰۰ کیلو ولت آمپر برای روستای توربه‌گوده است که با بودجه‌ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان به افتتاح رسید.


حسن‌زاده با تاکید بر اینکه بیشتر این پروژه‌ها با اولویت مناطق محروم و روستایی انجام شده، گفت: در مجموع این ۱۴ میلیارد تومان پروژه بالغ بر ۲ هزار کیلو ولت آمپر قدرت ترانسفورماتورها و نیرو به شبکه توزیع برق شهرستان بندر انزلی اضافه شده و بالغ بر ۳۰ کیلومتر شبکه مسی فرسوده تبدیل به کابل خود نگهدار شده که نتیجه آن تقویت ولتاژ و برق تحویلی به مشترکین است.


مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بندر انزلی تصریح کرد: از این ۲ هزار ولت کیلو آمپر قدرت ترانسفورماتورها نیمی از آن در روستاها بود که از آن جمله روستای کچلک، بشمن، ۲ دستگاه ترانسفورماتور در روستای توربه گوده و یک دستگاه ترانسفورماتور در روستای شانگهای پرده بودند.


 حسن‌زاده تاکید کرد: صفحه برق‌هایی که وجود داشت مربوط به سال‌های گذشته بود که در این دولت مورد رفع مشکل و چاره‌جویی قرار گرفت.


وی افزود: ۳۰ کیلومتر شبکه‌ خود نگهدار منجر به این شد که کل شبکه سیمی فرسوده به کمتر از ۲۰۰ کیلومتر در شهرستان بندر انزلی برسد و امور توزیع برق شهرستان بندر انزلی تنها اداره برق در کل استان است که همه روستاها به کابل خود نگهدار تبدیل شده و بالاترین پیشرفت فیزیکی عبور از شبکه سیمی فرسوده را در کل استان گیلان دارد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *