انبار جدید و هوشمند اموال تملیکی خوزستان بهره برداری شد

اهواز – ایرنا – انبار جدید و هوشمند اموال تملیکی خوزستان با نام مجتمع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، روز چهارشنبه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در اهواز به بهره‌برداری رسید.


به گزارش ایرنا این انبار هوشمند که در شهرک صنعتی شماره سه اهواز واقع شده دارای ۱۴ هزار مترمربع است که در چهار سوله احداث شده است.


این انبار با هدف حفظ سلامت و یکپارچه‌سازی نگهداری کالاها و با اعتبار ۷۱۰ میلیارد ریال از محل بودجه سازمان اموال تملیکی و وزارت اقتصاد و دارایی خریداری شده که با تجهیز، قفسه بندی و هوشمندسازی آن بهره‌برداری شده است.


با افتتاح این انبار جدید، انبارهای قدیمی اموال تملیکی غیر از یکی از آنها که برای تخلیه کالا در نظر گرفته شده، جمع آوری خواهند شد.


گفتنی است با تاکید رییس قوه قضاییه در خصوص لزوم تسریع در تعیین تکلیف اموال موجود در انبارهای سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، امسال دو فقره حراج کالای موجود در این انبارها برگزار شد که در فقره نخست هشت میلیارد ریال و و در مرحله دوم ۳۳ میلیارد ریال کالا به فروش رفت.


به گزارش ایرنا این دومین سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به خوزستان است. وی تیر امسال نیز به این استان سفر کرده بود.


وب گردی

“https://sohaeshop.com/product-category/%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/”>ایفون تصویری “https://mz724.ir/”>بلیط هواپیما موج زمزم “https://iransite.com”>طراحی سایت ایران سایت “https://www.mehrparvaz.com/”>آژانس هواپیمایی مهرپرواز “https://www.alefbatour.com/”>آژانس هواپیمایی الفبای سفر “https://www.trip.ir/”>بلیط هواپیما ارزان “https://upmusics.com/category/dl-nuhe-madahi/”>نوحه های محرم “https://www.eligasht.com/”>قیمت بلیط هواپیما “https://www.flytoday.ir/flight”>بلیط هواپیما