انقلاب اسلامی حرکت به سوی تمدن نوین را سرعت بخشیده است

تهران – ایرنا – انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان فیلیپین در بیانیه ای به مناسب دهه فجر تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران، میراث بزرگ مکتب امام خمینی(ره)، گام‌های مهمی در مسیر اقتدار و شکوفایی برداشته و حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی که همان طلیعه ظهور است، سرعت بخشیده است.


به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار سیاست خارجی ایرنا، انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان فیلیپین در این بیانیه‌ فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و یاد امام و شهدا را گرامی داشت.


این بیانیه می افزاید: سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سالگرد دهه فجر در حالی فرا می رسد که انقلاب اسلامی ایران، میراث بزرگ مکتب امام خمینی(ره)، گام‌های مهمی در مسیر اقتدار و شکوفایی برداشته و حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی که همان طلیعه ظهور است، سرعت بخشیده است. 


در این بیانیه آمده است: دهه فجر ۱۳۵۷ روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی، یعنی، استقلال و آزادی بود. انقلاب و تشکیل حکومت اسلامی ایران یکی از مهمترین و در عین حال مردمی ترین پدیده در میان اتفاقات چند قرن اخیر دنیا تلقی شد چرا که حفظ اقتدار و استقلال و عزت همه ایرانیان را در پی داشت. 


این بیانیه می افزاید: در برهه کنونی دشمنان نظام اسلامی پس از تجربه شکست های متعدد در حوزه های جنگ سخت و نرم و اعمال تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران بخصوص در حوزه اقتصادی در صدد بودند تا به زعم خود با تضعیف نظام، مانع الهام بخشی ایران اسلامی برای سایر ملت های حق جو و استقلال طلب شوند غافل از اینکه ملت بزرگ ایران در اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و با اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی بر توانمندی های خود افزوده و امیدوار است با عبور از این برهه و و لغو عزتمندانه یا خنثی سازی هوشمندانه تحریم ها و با تداوم مبارزه با فساد مالی و اختلاس، اقشار محروم و مستضعف را مورد حمایت قرار دهد.


انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین در این بیانیه با گرامیداشت خاطره و آرمان‌های بلند امام و شهیدان انقلاب اسلامی، فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به مردم بزرگ ایران تبریک گفت و اقشار ملت سلحشور را به وحدت، برادری و انسجام ملی، زیر چتر ولایت فقیه توصیه کرده و از همه اقشار بخصوص دانش آموختگان در خارج از کشور، دعوت می کند تا با گرامیداشت روز بیست و دوم بهمن، با آرمان های امام و شهدا تجدید پیمان کرده و یکپارچگی و مودت خود را به جهانیان نشان دهند. 


نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *