ترابی سر پرسپولیس را در اوج مظلومیت می برند

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعیت این است که مظلوم هستیم و همیشه می‌خواهند سر تیم‌ ما را ببرند.


به گزارش ایرنا، مهدی ترابی بعد از تساوی یک بر یک تیمش برابر استقلال در آخرین شهرآورد قرن اظهار داشت: کادر فنی و بازیکنان برای قهرمانی تلاش می‌کنند اما اتفاقاتی روی می‌دهد که جریان و روند کار را دستخوش تغییر و تحول می‌کند و نمی‌توانیم برابر این رفتارها کاری کنیم.


وی ادامه داد: در این بازی داور هرچه سوت زد به نفع استقلال بود. در شرایطی که توپ را از سیلوا  دزدیدم و او پای من را زد و داور خطا نگرفت. نمی‌دانم در این شرایط چه باید بگویم.


مهاجم پرسپولیس اضافه کرد: امروز شرمنده هواداران شدیم، مستحق برد بودیم اما بازی با تساوی به پایان رسید در دقیقه ۸۵ وقتی دروازه‌بان حریف کارت می‌گیرد یعنی وقت تلف می‌کند و این به معنای آن است که استقلال به تساوی هم راضی بود. 


نود و هشتمین دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال عصر پنجشنبه برگزار شد و در نهایت هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. استقلال که هنوز در فصل جاری شکست نخورده است با این تساوی به امتیاز ۵۵ رسید تا مسیرش برای قهرمانی هموار شود و پرسپولیس هم به امتیاز ۴۹ رسید تا کار سختی برای تکرار قهرمانی‌هایش داشته باشد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *