تیم والیبال گیتی پسند رسما استارت زد

ایسنا/اصفهان سرمربی تیم والیبال گیتی‌پسند در معارفه این تیم گفت:در این فصل با جذب برخی بازیکنان جدید و تقویت کادرفنی نتایج بهتری نسبت به سال قبل کسب خواهیم کرد.


آیین رونمایی و معرفی کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال گیتی‌پسند در فصل ۱۴۰۲ به عنوان تنها نماینده والیبال اصفهان در لیگ برتر مردان با حضور قائم مقام باشگاه و پیشکسوتان والیبال اصفهان همراه با بازدید از کارخانجات صنعتی گیتی‌پسند برگزار شد. 


سعید عقیلی، سرمربی تیم والیبال گیتی‌پسند در خصوص ترکیب امسال تیمش، اظهار کرد: سعی می‌کنیم در این فصل با جذب برخی بازیکنان جدید و تقویت کادرفنی نتایج بهتری نسبت به سال قبل کسب کنیم و دل مردم اصفهان و هوداران را شاد کنیم.در کادرفنی حسین نجاتی را اضافه کردیم تا از نظر و تجربه او نیز بهره ببریم.


وی افزود: با توجه به‌ شرایطی که فصل قبل داشتیم با حفظ برخی بازیکنان و اضافه کردن نفرات جدید، سعی کردیم نقاط ضعف خودمان را ترمیم کنیم و به نظرم امسال مجموعه کامل‌تری در اختیار داریم و می‌خواهیم یک تیم یک دست و جنگنده را راهی مسابقات در فصل جدید لیگ کنیم.


عقیلی با اشاره به دوران والیبالی خود، یادآور شد:دوران بازی خودم همیشه جاه‌طلب بودم و هدفم به دست آوردن بهترین مقام‌ها و حضور در بالای جدول بود. در حال حاضر هم که به عنوان مربی فعالیت دارم همین هدف را دنبال می‌کنم.


او تصریح کرد: مجموعه گیتی‌پسند تا اینجا انتظارات ما را برآورده کرده و با ما همکاری خوبی داشتند. این تعامل کمک کرد تا نقاط ضعف فصل قبل را ترمیم کنیم.


سرمربی گیتی‌پسند با اشاره به تجربه سال گذشته تیمش در لیگ به عنوان نخستین سال، افزود: سال گذشته فصل سختی داشتیم و سال اول حضورمان در لیگ برتر بود. به اعتقاد من اصفهان و گیتی پسند می تواند یکی از پایگاه‌های مهم والیبال کشور باشد که هنوز شناخته نشده است.


او ادامه داد: خوشحالیم که گیتی پسند چراغ والیبال اصفهان را روشن نگه داشته و اگر این اتفاق نمی‌افتاد این رشته در اصفهان دچار روبرو می‌شد.


عقیلی در پایان تاکید کرد: سعی می‌کنیم با تلاش و کوشش زیاد بهترین نتایج را کسب کرده و نتایجی در شان والیبال اصفهان را رقم بزنیم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *