دستاوردهای جهاددانشگاهی باید به جامعه معرفی شود

ایسنا/کرمانشاه رییس جهاد دانشگاهی با تاکید بر لزوم معرفی دستاوردهای جهاد دانشگاهی به جامعه گفت: این اقدام موجب امیدآفرینی در جامعه می شود.


به گزارش ایسنا، دکتر حسن مسلمی نایینی، امروز(۱۱ مرداد) در آیین رونمایی از دو محصول فناورانه در محل برج فناوری کرمانشاه با تقدیر از عملکرد سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه گفت: در بازدیدهایی که از بخش‌های مختلف سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه داشتم شاهد عملکرد بی‌نظیر جهادگردان بوده و از دیدن این همه دستاورد با ارزش لذت بردم.


وی افزود: شرکت های بسیار موفقی تحت حمایت جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری کرمانشاه فعالیت دارند که سرمایه های با ارزشی هم برای این استان و هم برای کشور محسوب می‌شوند.


مسلمی نایینی با بیان اینکه جهاددانشگاهی کرمانشاه به معنای واقعی عملکرد جهادی خود را به نمایش گذاشته، گفت: دستاوردهای متعدد در حوزه های مختلف کشاورزی، ICT، شیمی و… نشان دهنده عملکرد موفق این مجموعه است.


وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته گفت: در جهاددانشگاهی شاهد دستاوردها و موفقیت های بی‌نظیری هستیم و این اقدامات حقیقتا امیدآفرین است، اما اگر بخواهیم این امید را به جامعه تزریق کنیم باید اقدامات خود را به جامعه معرفی کنیم.


رییس جهاددانشگاهی بر لزوم حمایت از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور هم تاکید کرد و از اختصاص تسهیلات ۱۰ میلیارد تومانی به هریک از شرکت های فن آوران کاشت زاگرس و شرکت شتابگری شیمی یارکوشا خبر داد.


مسلمی نایینی گفت: تلاش می کنیم این دو شرکت این تسهیلات را با کمترین وثایق دریافت کنند.


وی تاکید کرد: حمایت از تمام شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور را وظیفه خود می‌دانیم و دراین زمینه از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.


رییس جهاددانشگاهی به تعابیر مقام معظم رهبری از عملکرد این نهاد اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری جهاد را پایه و ستون علمی کشور می دانند و همین اعتماد و اطمینان ایشان است که مسئولیت ما را سنگین کرده و همه باید با تمام توان و جهادی پای کار باشیم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگردکتر علی اباصلتیان – مشاوره فوری 09387708025

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *