سردار قاآنی سپاه با قدرت در همه امور پیش می رود

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رو به افول و فروپاشی است، گفت: شهید سلیمانی الگوی برجسته رفتار انسانی در خارج از مرزها بود که اقدامات معنوی وی به صورت دامنه دار در جبهه مقاومت نمایان شد.


به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه با اشاره به ویژگی های این نهاد انقلابی در دفاع از مظلومان و محرومان عالم عنوان کرد: آنهایی که به فکر مظلومان هستند در اوج معنویت قرار دارند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چنین ویژگی دارد.


وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با ویژگی های معنوی که دارد مورد توجه آحاد انسان های آزاده جهان است، تأکید کرد: امروز ما در نوک قله هستیم و سپاه به برکت امکانات و تجهیزات و مهم تر از همه ایمانی که دارد با قدرت در همه امور پیش می رود.


فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به ویژگی های شهید سلیمانی به عنوان الگو و اسوه ای نورانی برای همگان عنوان کرد: شهید سلیمانی شخص نبود بلکه یک مکتب و یک مسیر نورانی بود که دشمنان نمی توانستند او را تحمل کنند. شهید سلیمانی الگوی برجسته رفتار انسانی در خارج از مرزها بود که اقدامات معنوی وی به صورت دامنه دار در جبهه مقاومت نمایان شد.
وی افزود: شهید سلیمانی مرد اول ضد تروریست منطقه و جهان بود که توسط تروریست ترین دولت و رئیس جمهور جهان ترور شد. شهید


سلیمانی یک فرهنگ اصیل بود که دشمنان نمی توانستند او را تحمل کنند. دشمن شهید سلیمانی را ترور کرد اما نمی دانست که شهید سلیمانی برای آنان بسیار خطرناک تر از سردار سلیمانی است.   


وی با اشاره به افول رژیم صهیونیستی در منطقه عنوان کرد: امروز محور مقاومت دست بالا را نسبت به رژیم صهیونیستی در اختیار دارد. اخیراً محور مقاومت با محوریت حزب الله توانسته حق گاز خود را از رژیم اشغالگر قدس بگیرد و این میسر نمی شد مگر با مقاومت حزب الله لبنان.


سردار قاآنی گفت: آمریکا در عراق ۷ تریلیون دلار هزینه کرد، اما دستاوردی جز ذلت برای او حاصل نشد؛ اسرائیل غاصب هم امروز در شرایط سختی هم از درون و هم از بیرون قرار دارد. در مدت اخیر روزانه ۱۵ تا ۳۰ حمله در کرانه باختری توسط نیروهای مقاومت علیه رژیم صهیونیستی انجام می شود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم بورس خرید نهال کجاست؟ نکات خرید نهال چیست؟
بیشتر بخوانیم راهنمای خرید نهال

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *