سرمربی چین ایران با کمک تماشاگران پیروز شد

سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: هواداران تیم ملی والیبال ایران توانستند کمک بزرگی به این تیم کنند و نتیجه مسابقه امروز را رقم بزنند تا ایران با پیروزی این مسابقه را به پایان برساند.


به گزارش ایسنا، چوندی هووا پس از شکست تیمش از ایران در مرحله نیمه‌نهایی والیبال قهرمانی آسیا اظهار داشت: ایران تیم بزرگی است و با همان نام و هیبت و بزرگی‌اش توانست در این دیدار به پیروزی برسد. به این تیم تبریک می‌گویم که چین را شکست داد و فینالیست شد.


وی افزود: هواداران توانستند جو سالن را به نفع تیم ملی ایران تغییر دهند و کمک بزرگی به این تیم کردند تا نتیجه مسابقه همسو با جو سالن تغییر کند.


سرمربی تیم ملی چین در پایان درباره مسابقه با قطر در دیدار رده‌بندی اظهار داشت: قطر تیمی بزرگ و قوی است و تلاش می‌کنیم در دیدار فردا همان بازی خودمان را ارائه دهیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.


همچنین کاپیتان تیم ملی والیبال چین نیز در پایان این دیدار گفت: عملکرد خوب و معقولی داشتیم و بازی خوبی ارائه دادیم اما باید قبول کنیم ایران از چین قوی‌تر است و عملکرد خوبی داشت و پیروز از میدان خارج شد.


چنگ ژوو اظهار داشت: هواداران ارومیه‌ای عملکرد فوق العاده ای داشتند و سورپرایز شدیم. تیم ملی ایران هم عملکرد بهتری نسبت به چین داشت و به پیروزی رسید.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگردکتر علی اباصلتیان – مشاوره فوری 09387708025

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *