عبدی تمام عمرم در پرسپولیس بودم اما نگاه رنگی ندارم

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان می‌گوید تیمش لیاقت صعود به جام جهانی نوجوانان را دارد.


به گزارش ایسنا، حسین عبدی، مربی تیم ملی فوتبال نوجوانان در آستانه اعزام این تیم به مسابقات جام ملت‌های آسیا گفت: چند روز زودتر به تایلند می‌رویم تا با شرایط این کشور هماهنگ شویم و برای بازی‌ها آماده شویم. امروز مراسم بدرقه بود و آقای قلعه‌نویی، نبی و دیگر دوستان زحمت کشیدند و آمدند. قبلا هم گفته بودم که وقت خیلی زود می‌گذرد. امیدوارم لایق به ارمغان آوردن شادی برای این مردم باشیم.


وی درباره اینکه گفته بود تیمش لایق رسیدن به جمع چهار تیم برتر آسیا است، اظهار کرد: الان هم می‌گویم. وقتی می‌توانیم عربستان را که با تیم‌های بزرگ دنیا بازی کرده ببریم، می‌توانیم به جمع برترین‌های آسیا بریم. با فراهم کردن امکانات پایه‌ای می‌توانیم به جایگاه‌های بزرگ برسیم. امیدوارم لایق باشیم و اگر مسائل فوتبالی علیه ما اتفاق نیفتد، امیدوارم از گروهمان صعود کنیم و به جام جهانی برویم. از همین جا می‌گویم اگر به جمع چهار تیم برتر آسیا برویم، می‌توانیم قهرمان جام جهانی هم شویم.


بیشتر بخوانید


وی ادامه داد: ما حدود ۱۰ روز جلوتر می‌رسیم و دو دیدار دوستانه داریم و ۵ روز مانده فقط تمرین داریم و سپس در بازی اول به مصاف افغانستان می‌رویم.

او درباره دعوت نشدن هیچ‌بازیکنی از جوانان پرسپولیس بیان کرد: من تمام عمرم در پرسپولیس بودم اما تیم‌های ملی رنگی نیستند و بازیکنانی که توانمندی‌شان‌ در حد تیم ملی بود اینجا هستند و اگر بازیکنانی از پرسپولیس و استقلال توانمندی‌شان در این سطح بود، ما استفاده می‌کردیم. ما گشتیم و بهترین‌های ایران را پیدا کردیم و امیدوارم این بازیکنان وقتی بازی می‌کنند، ما و شما لذت ببریم و امیدوارم این نفرات، بهترین بازیکنان نوجوان ایران باشند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *