فرصت ارسال اثر به مسابقات مشکات همچنان مهیاست

امکان ارسال ویدئو از طریق ایتا برای کسانی که به تازگی در مسابقات قرآن کریم مشکات ثبت‌نام کرده‌اند، همچنان مهیاست.


به گزارش ایسنا، فرصت شرکت و ثبت‌نام در برخی از بخش‌های پنجمین دوره مسابقات قرآن مشکات که از ابتدای خردادماه سال جاری آغاز شده، به پایان رسید و برخی دیگر نیز فرصت همچنان باقی است.


برهمین اساس مهلت ثبت‌نام رشته‌های قرائت تقلیدی، ترتیل، اذان و مناجات‌خوانی به پایان رسید، اما دبیرخانه این مسابقات اعلام کرد امکان ارسال ویدئو از طریق ایتا برای کسانی که به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند فراهم شده است.


علاقه‌مندان در رشته قرائت ترتیل در بخش بانوان به نشانی Admin_mqmeshkat_۰۲@ و رشته‌های اذان، مناجات‌خوانی، ترتیل و قرائت تحقیق آقایان به نشانی Admin_mqmeshkat_۰۳@ آثار خود را ارسال کنند.


مرحله نهایی این مسابقات در مجتمع فرهنگی ـ تفریحی ایثار شهر کوهسار استان البرز از ۲۸ مردادماه آغاز و تا ۳۰ مرداد سال جاری ادامه دارد. در این مرحله، کسانی که به فینال رسیده‌اند ضمن حضور در این مجتمع در کنار یک اردوی فرهنگی و قرآنی به رقابت می‌پردازند.


مراسم اختتامیه ۳۰ مرداد با حضور برگزیدگان و خانواده‌های آنان برگزار خواهد شد. شعار این دوره تجلیل از قهرمانان قرآنی است و این شعار نیز از بیانات مقام معظم رهبری است که فرمودند: «بایستی قهرمانان قرآنی را احترام کنید» برداشت شده است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرکلینیک تخصصی کسب و کاردکترمیر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *