فصل جدید خودروهای لوکس برقی با سری EXLANTIX برند اکسید

بهار امسال بیستمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شانگهای با عنوانی ویژه برگزار شد: «استقبال از عصر جدید در صنعت خودرو»؛ نمایشگاهی که در آن، برند اکسید حضوری چشمگیر داشت و از محصولات برقی های-تک و تکنولوژی‌های مدرن خود رونمایی کرد. همچنین در این نمایشگاه، اکسید سری برقی پیشرو خود یعنی EXLANTIX را به جهانیان معرفی کرد.


به گزارش ایسنا به نقل از مدیران خودرو، در خلال این نمایشگاه، برند اکسید ابتدا پلتفرم برقی E0X خود را معرفی کرد. این پلتفرم مدرن به طور ویژه برای خودروهای برقی طراحی‌ شده و ویژگی اصلی آن این است که تجربه‌ای راحت و لذت‌بخش، برای سرنشینان خودروهای این برند فراهم می‌آورد.


اما نقطه عطف این نمایشگاه برای اکسید، رونمایی از سری EXLANTIX این برند بود. نام این سری محصول برگرفته از تمدن افسانه‌ای و پیشرو آتلانتیس است که نشانگر تکنولوژی‌های مدرن و پیشرفته به‌کاررفته در این سری به ویژه در حوزه انرژی‌های جدید است. اکسید با انتخاب این نام نشان داده که می‌خواهد افسانه‌های گذشته را این بار با فراهم آوردن تجربه‌ی ایده‌آل سفر با خودروهای مدرن برای سرنشینان به واقعیت تبدیل کند.


فصل جدید خودروهای لوکس برقی با سری EXLANTIX برند اکسید


E03 و E0Y دو محصول از سری EXLANTIX بودند که در نمایشگاه شانگهای رونمایی شدند. این سری محصولات از باتری‌های پرقدرتی بهره می‌برند که برد رانندگی آن‌ها بیش از 700 کیلومتر است و تنها با 5 دقیقه شارژ قادر هستند تا 150 کیلومتر را طی کنند. نرخ مصرف برق این سری، 12 واحد در 100 کیلومتر است که به معنای کمترین میزان مصرف در این سگمنت خودرویی است و خیال سرنشینان را برای طی مسافت‌های طولانی راحت می‌کند. علاوه بر این، تکنولوژی به‌کاررفته در صندلی این خودروها در کنار نورپردازی و متریال باکیفیت به‌کاررفته در آن‌ها لذت سواری در این خودروها را دوچندان می‌کند.


فصل جدید خودروهای لوکس برقی با سری EXLANTIX برند اکسید

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرموتور برق چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *