مدیرکل تامین اجتماعی با خانواده مرحوم منصور زرگر دیدار کرد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در آستانه هفدهم مرداد، روز خبرنگار، مدیرکل تأمین‌ اجتماعی استان کهکیلویه و بویراحمد به همراه فرمانده حوزه بسیج کارگری سپاه فتح استان با خانواده مرحوم منصور زرگر خبرنگار سابق خبرگزاری ایرنا دیدار کردند.


«رسول چراغ سحر»، مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل مرحوم زرگر ضمن تبریک روز خبرنگار و تجلیل از سال ها تلاش و خدمات خبرنگار سابق ایرنا یاد وی را گرامی داشتند و گفت: مرحوم زرگر سال ها در سنگر خبرنگاری فعالیت کرد و در عرصه های گوناگون خبری حضوری فعال داشت.


وی افزود: عشق به کار خبری باعث شده بود ایشان با وجود مشکلات جسمانی، به فعالیت مستمر و شبانه روزی همراه با شوق و علاقه در این عرصه ادامه دهد.


چراغ سحر اظهار کرد: خبرنگاران دردها و مشکلات جامعه را در سریع ترین زمان و فارغ از محدودیت هایی که ممکن است با آن رو به رو باشند، انعکاس می دهند، اما معمولا از مشکلات خودشان چیزی نمی گویند و این نشانه طبع بلند و فداکاری آنهاست.


مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سازمان تأمین‌اجتماعی خبرنگاران را بازوان اطلاع رسانی خود می داند و ترویج فرهنگ بیمه ای و آگاهی از کم و کیف خدمات خود را مرهون خبرنگاران است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم دستگاه تصفیه آب
بیشتر بخوانیمروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *