نظر آیت الله رئیسی درباره طب سنتی چیست

تهران – ایرنا – رییس‌ جمهور گفت: طب ایرانی در کشور طرفداران‌ جدی دارد و بسیاری از مردم آن را تجربه کرده و اطمینان‌ دارند.


به گزارش حوزه دولت ایرنا، ارائه گزارشی درباره طب سُنَّتی در جلسه امروز (شنبه) ستاد ملی مبارزه با کرونا و تأکید رییس‌ جمهور بر مواجهه عالمانه با آن در محافل علمی و درخواست از وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی برای ایجاد زمینه بحث و گفت‌وگوی اساتید و صاحب‌نظران در این خصوص بار دیگر طب سُنَّتی‌ و ایرانی را در کانون توجهات قرار داد.


آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه طب ایرانی در کشور طرفداران جدی دارد، اظهار داشت: بسیاری از مردم نسبت به طب سُنَّتی توجه دارند و آن را تجربه کرده‌اند و تجربه‌شان‌ هم نتیجه داده و به مرور موجب اطمینان خودشان و اطرافیانشان شده است.


وی با بیان اینکه‌ ممکن است برخی موافق طب ایرانی نباشند، ادامه داد: افراد صاحب‌نظری در این زمینه مشغول هستند که باید راه را باز کنیم و در دانشگاه‌های ما دپارتمانی‌ برای این قضیه داشته باشند.


رییس‌ جمهور تصریح کرد: یکی از موضوعات تضارب آرا و کرسی‌های آزاد اندیشی که حضرت آقا بر آن تأکید دارند، “طب” است که باید این کار انجام شود.


نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *