وزش باد شدید لحظه ای و بارش پراکنده طی سه روز آینده در همدان

ایسنا/همدان رئیس اداره پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای هواشناسی استان همدان از افزایش سرعت باد و وزش باد شدید لحظه‌ای در ساعات اواسط روز طی سه روز آینده در این استان خبر داد.


محمدحسن باقری شکیب در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:  طی امروز دهم مهرماه تا سه روز آینده در ساعات اواسط روز انتظار افزایش سرعت باد و وزش باد شدید لحظه ای در اکثر نقاط استان همدان را انتظار داریم.


وی افزود: علاوه بر آن با افزایش ابرناکی در برخی از ساعات انتظار بارش پراکنده و یا رگبار موقت پیش بینی می شود ضمن اینکه به نظر می آید  در روز چهارشنبه شرایط  مهیاتری برای این نوع بارش ها وجود داشته باشد.


باقری‌ شکیب با اشاره به اینکه از نظر دمایی ثبات نسبی دما را  کماکان پیش‌رو خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: کمینه و بیشینه دما در ایستگاه فرودگاه همدان طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ و ۲۵ درجه سلیسیوس گزارش شده است و قهاوند و فامنین با ۱۰ درجه سلیسیوس خنک ترین و اسدآباد با ۲۷ درجه سلیسیوس گرم‌ترین ایستگاه  هواشناسی استان بوده‌اند.


وی یادآور شد: به نظر می آید از پنجشنبه با کاهش ابرناکی ها کاهش سرعت باد را در استان شاهد باشیم.


باقری‌شکیب با اشاره به صدور هشدار هواشناسی استان همدان نسبت به سطح زرد هوا در استان و آگاهی و اقدام در صورت نیاز و احتمال وجود خسارت و یا خسارت نقطه ای طی امروز تا سه روز آینده افزود: در هشدار سطح زرد هواشناسی احتمال خسارت به سازه های غیرمستحکم وجود دارد .

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *