پرداخت خسارت اصابت شیء انفجاری به مناطق مسکونی گرگان

ایسنا/گلستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان از پرداخت خسارت برخورد شیء انفجاری به مناطق مسکونی گرگان توسط شهرداری خبر داد.


سیدعلی مهاجر عصر امروز دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲ در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به حادثه صبح امروز برخورد شیء انفجاری با برخی مناطق شهر گرگان و وارد شدن خسارت به برخی منازل، مغازه‌ها و وسایل نقلیه، اظهار کرد: پس از وقوع حادثه، همه تیم‌های امدادی، امنیتی و انتظامی در اسرع وقت در محل حادثه حاضر شدند و به انجام وظایف محوله پرداختند.


وی از برگزاری جلسه هماهنگی با دستگاه‌های مربوطه در محل استانداری در رابطه با این حادثه خبر داد و گفت: طی تقسیم کاری که صورت گرفت مقرر گردید خسارت‌های مردم در اولین فرصت توسط شهرداری گرگان پرداخت شود.


پرداخت خسارت اصابت شیء انفجاری به مناطق مسکونی گرگان 


 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، حادثه امروز را مرتبط با آزمایش وزارت دفاع دانست و افزود: کلیات موضوع توسط سخنگوی وزارت دفاع از طریق رسانه ملی و خبرگزاری‌ها تشریح شد.


وی از مردم گرگان خواست اگر قطعاتی را مرتبط با شیء منفجر شده مشاهده کردند به مسئولان مربوطه اعلام نمایند، افزود: قطعاً متولیان نسبت به جمع‌آوری و انتقال آنها به مناطق امن اقدام خواهند کرد.


این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مردم در صورت مشاهده بقایای این شیء بدون دست زدن به قطعات موردنظر، موضوع را بلافاصله از طریق شماره تماس ۱۱۴، ۱۱۳ و ۱۱۰ به نهادهای امنیتی، نظامی و انتظامی اطلاع دهند، خاطرنشان کرد: همه تلاش مجموعه اقدام سریع پاکسازی بوده که امیدواریم با همکاری مردم و مسئولان محقق شود.


به گزارش ایسنا، حوالی ساعت ۹ صبح امروز دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲ برخورد و انفجار مهیب اشیاء ناشناس در برای مناطق مرکز استان گلستان “گرگان” سبب رعب و وحشت شهروندان شد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگردستگاه تصفیه آبلینک مطالب دیگرروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *