پروازهای روزانه فرودگاه ارومیه افزایش یابد

ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تعداد کم پروازهای روزانه فرودگاه ارومیه موجب نارضایتی مردم شده و این پروازها می بایستی افزایش یابد.


محمدصادق معتمدیان شنبه ۱۳ خرداد در دیدار با مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خواستار دایر شدن مجدد پروازهای ارومیه مشهد به صورت هفتگی از فرودگاه ارومیه شد و افزود: متاسفانه مردم استان برای سفر به مشهد مقدس از مسیر هوایی از سایر فرودگاه های استان‌های همجوار استفاده می کنند و این مسئله موجب بروز مشکلاتی برای آنان شده است.


وی در ادامه با اشاره به آغاز پروازهای حج تمتع از فرودگاه ارومیه نیز اشاره کرد و گفت:  امیدواریم این پروازها نیز با کمترین تاخیر و  ارائه تسهیلات مناسب به حجاج برگزار شود.


استاندار آذربایجان‌غربی همچنین با اشاره به شرایط ویژه استان به لحاظ جغرافیایی و نقش استان در صادرات محصولات مختلف و بویژه تولیدات کشاورزی خواستار فعال شدن هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در ایجاد پروازهای باری در قالب کارگو از فرودگاه ارومیه شد.


در این دیدار مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز با قدردانی از دعوت استاندار آذربایجان‌غربی برای سفر به استان و پیگیری های مداوم ایشان برای رفع مشکلات پروازی از فرودگاه های استان گفت: با پیگیری های انجام شده ضمن افزایش پروازهای روزانه فرودگاه ارومیه به مقصد تهران از هفتم تیرماه نیز به صورت هفتگی پروازهای مشهد از فرودگاه ارومیه برقرار خواهد شد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *