پیغام ویژه ملی پوشان برای مردم در کنار هم جشن می گیریم

تهران- ایرنا- آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با عراق در فضایی شاد برگزار شد.


به گزارش ایرنا، حالا فقط چند ساعت تا آغاز بازی با عراق باقیمانده است. دیداری حساس و سرنوشت‌ساز که می‌تواند سریع‌ترین صعود به جام جهانی را برای ایران رقم بزند. سومین صعود متوالی و همچنین ششمین حضور در ۲۲ دوره.


هیچکس فکر نمی‌کرد بعد از منجلابی که مارک ویلموتس برای تیم درست کرده بود؛ ملی‌پوشان بتوانند مرحله دوم را با چهار برد ، به سلامت به اتمام برسانند و در دور نهایی از ۱۸ امتیاز ممکن در ۶ مسابقه ابتدایی ۱۶ امتیاز را به چنگ بیاورند.

بیشترین گل زده، کمترین گل خورده، بیشترین امتیاز (در کنار عربستان) و … از مهمترین رکوردهایی است که تیم دراگان اسکوچیچ در این مدت رقم زده و گوی سبقت را از تیم‌های قدرتمندی چون عربستان، کره جنوبی، ژاپن و استرالیا ربوده است.


در آستانه دیدار با عراق شرایط عجیبی را تجربه می‌کنیم. تماشاگران بعد از حدود ۲ سال و نیم به ورزشگاه برمی‌گردند تا کنار تیم ملی باشند و جشن صعود بگیرند. از طرفی کرونا به اردوی تیم اسکو حمله کرده و چند بازیکن در کنار تیم حضور ندارند ولی این استرس‌های قبل از بازی باعث نشده تا روحیه بازیکنان کم شود.


دوربین مرضیه سلیمانی(عکاس خبرگزاری ایرنا)  از کمپ تیم‌های ملی تصاویر لذتبخشی را شکار کرده است. بازیکنانی که با روحیه فراوان به دنبال تاریخ‌سازی هستند و بی‌تاب گرفتن جشن صعود در کنار حدود ۱۰ هزار زن و مرد ایرانی‌اند. کامبوج، آخرین تیمی بود که به ایران آمد و تماشاگران ایرانی را به چشم دید. حالا عراق باید چنین شرایطی را تجربه کند.


قرار است شاگردان اسکوچیچ ماموریت نیمه‌تمام تیم سال ۲۰۱۵ را هم تمام کنند. باخت بهمن ماه سال ۱۳۹۳ هنوز از یادها نرفته و باید دید این تیم پررروحیه می‌تواند در کنار جشن صعود، انتقام آن بازی تلخِ بهمن‌ماه را بگیرد یا خیر. ما به این تیم باور داریم چرا که مدتهاست ما را ناامید نکرده و به هیچ تیم آسیایی نباخته است. 


پیغام ویژه ملی‌پوشان برای مردم؛ در کنار هم جشن می‌گیریم


پیغام ویژه ملی‌پوشان برای مردم؛ در کنار هم جشن می‌گیریم


پیغام ویژه ملی‌پوشان برای مردم؛ در کنار هم جشن می‌گیریم


پیغام ویژه ملی‌پوشان برای مردم؛ در کنار هم جشن می‌گیریم


پیغام ویژه ملی‌پوشان برای مردم؛ در کنار هم جشن می‌گیریم


پیغام ویژه ملی‌پوشان برای مردم؛ در کنار هم جشن می‌گیریمتهران- ایرنا- با وجود اینکه تست کرونای ۲ بازیکن تیم ملی منفی شده اما آنها به بازی با عراق نمی‌رسند.


نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *