چشمی مهم بردن استقلال است گلایه های مجیدی را قبول دارم

تهران-ایرنا- مدافع تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هدف اصلی ما در این بازی برتری مقابل پیکان بود. مهم این بود که برنده باشیم و به این هدف رسیدیم.


به گزارش ایرنا،‌ روزبه چشمی پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل پیکان افزود: ما برای برد به زمین آمدیم و می خواستیم برنده این دیدار باشیم. این که در زمین چه اتفاقاتی افتاد مهم نیست،‌ مهم این بود که باید برنده می شدیم و شدیم.


وی در واکنش به این موضوع که استقلال خوب بازی می کند، گفت:‌ تیم هایی که خوب بازی می کنند کجای جدول هستند؟ اینکه در هر بازی انتظار خلق ۱۰ موقعیت گل داشته باشیم، سخت است. تیم های بزرگ دنیا هم یک بازی را یک بر صفر می برند و دیدارهایی بوده که ۱۰ موقعیت گل داشتیم مثل بازی نفت آبادان اما در نهایت بازی مساوی شد.


مدافع تیم استقلال یادآور شد: ما تمام تلاش خودمان را می کنیم اما مهم ترین نکته پیروزی در بازی ها است و فرقی نمی کند چند موقعیت گل به دست می آوریم.


وی درباره صحبت های حسینی سرمربی پیکان درخصوص عملکرد داور این بازی گفت: داور این بازی از جمله داوران باتجربه فوتبال ماست،‌ طبیعی است اگر صحنه ای را دیده باشد سوت می زند. استقلال در این فصل مدعی هر دو جام است و می خواهیم دل هواداران خود را شاد کنیم.


چشمی درباره گلایه‌های فرهاد مجیدی و اینکه شرایط خوب نیست و برای بالا ماندن در جدول باید مشکلات برطرف شود، گفت: در همین حد گفتند؟ اگر در همین حد است تمام صحبت‌های او را تأیید می‌کنم.


وی درباره شرایط زمین تمرین استقلال افزود: زمین تمرین ما چندان خوب نیست و چند زمین خوب در تهران مناسب است که باشگاه های دیگر آن ها را گرفتند، ‌اما زمین بازی امروز خیلی بهتر از بازی قبلی بود. 


مدافع استقلال درباره اینکه در این فصل کمتر بازی می کند تاکید کرد: این سوال را باید در نشست خبری از سرمربی تیم بپرسید. هر وقت او صلاح بداند من در زمین حاضر خواهم شد و به وظایفم عمل می کنم.


نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *